קטיף תותים

קטיף תותים ב"משוך בגזר"

אם אתם מחפשים קטיף תותים חווייתי שיספק לכם בילוי משפחתי מקסים בלב הטבע ותותים טעימים שתוכלו להתענג על טעמם במקום או בבית ואפילו להכין מהם ריבה – אתם בדיוק במקום הנכון.

משוך בגזר הנמצא בשדות מושב צופית בסמוך לכפר סבא, מציע לכם חוויית קטיף תותים עצמאי במהלכו תוכלו גם ללמוד קצת על הזנים השונים של התות וגם – כמובן – לקטוף בעצמכם וליהנות.

 
לקבלת מידע נוסף ולהרשמה לקטיף התותים הקרוב חייגו עכשיו 09-9570220
או צרו קשר דרך האתר.
 מחכים לכם!

קטיף תותים במרכז – חוויה לכל המשפחה

הרבה משפחות עם ילדים מחפשות אטרקציות בשבת או בחג, אשר יאפשרו להן לבלות וליהנות ביחד. קטיף תותים בשרון "משוך בגזר" מציע אטרקציה מקסימה ולא יקרה במיוחד, המאפשרת לכולם, כולל כולם – ליהנות.
  • קטיף עצמי של תותים (ולא רק) – הקטיף הוא עצמאי לחלוטין. אתם מסתובבים בשדה התות המשתרע על פני שטח נרחב וקוטפים בעצמכם את התותים שאתם בוחרים. אם תרצו, תוכלו לשלב גם קטיף עצמאי של מגוון ירקות, ולחזור הביתה עם שקיות מלאות. החוויה הזאת של קטיף עם כל המשפחה מקרבת, מגבשת ולא פחות חשוב – טעימה.
 
  • סיור חקלאי בשטח – כחלק מהקטיף אנחנו מציעים גם סיור חקלאי שבמהלכו תוכלו ללמוד על החקלאות החדשנית של שנות האלפיים, להבין בדיוק איך אנחנו זורעים את זרעי הירקות והפירות, באילו שיטות השקיה ודשנים אנחנו משתמשים ועוד.
 
  • הנאה שמניבה פירות (תרתי משמע) – קטיף תותים במשוך בגזר מאפשר לכם ליהנות מהתוצרת שקטפתם בין אם אתם בוחרים לאכול אותה במקום ובין אם אתם בוחרים לקחת אותה אתכם הביתה ולהכין ממנה את המטעמים שאתם אוהבים (מי אמר תותים בקצפת ולא קיבל?).
כל אלה תורמים ליצירת חוויה מקסימה בלב הטבע, שמתאימה גם לילדים קטנים, גם לילדים גדולים יותר וכמובן – גם להורים.
 

מחירון קטיף תותים בשרון

קטיף התותים יתחיל בסוף נובמבר - תחילת דצמבר - עקבו אחרינו  בפייסבוק 

לסיכום – אם אתם מחפשים אטרקציות לילדים בימי שישי, שבת ובחגים אין כמו לבחור באפשרות של קטיף תותים במרכז "משוך בגזר".

מובטחת לכם חוויה משפחתית אמיתית.
לקבלת מידע נוסף אודות קטיף תותים במשוך בגזר צרו קשר בטל' 09-9570220 או דרך האתר. מחכים לכם!
קטיף תותים - משוך בגזר